E-SHOPPro Váš klid, pro Vaše bezpečí

O firmě

Vznik společnosti Astip Brno byl logickým vyústěním dlouhodobého vývoje přetížitelných zál. zdrojů a nabíječů, na kterém se podíleli její společníci. První prototypy přetížitelných zál. zdrojů byly nasazeny již v roce 1999 v divadle ABC a v roce 2001 objektu Villa Bianca v Praze. Specializací zdrojů pro napájení zátěží s asynchronním motorem a poznáním takových zařízení jsme mohli ponížit cenu zdrojů přes to, že nabízíme zařízení bezpečnější a spolehlivější.

Architektura zdrojů byla postupně upravena takovým způsobem, aby odpovídala požadavkům norem na požární bezpečnosti staveb. Díky tomu zdroje šetří další náklady spojené s realizací rozvody pro napájení požárně bezpečnostních zařízení .

Díky vlastnostem a cenám výrobků s naší společností spolupracuje řada firem, které se zabývají dodávkami technických zabezpečení budov, nebo dodávkami požárně bezpečnostních zařízení, . Společně s těmito firmami naše zdroje testujeme a optimalizujeme v závislosti na funkci konkrétního zařízení. V neposlední řadě pak musíme zmínit zájem projektantů a firem, které připravují požárně bezpečnostní řešení. Společnost Astip Brno se aktivně podílí na vzdělávání v oblasti dodávek a propojení požárně bezpečnostních zařízení v souladu s normami a vyhláškami o požárním zabezpečení staveb .

TOPlist.cz